Prodejny: BEROUN - Závodí, Lidická 148 - otevřeno ÚTERÝ a ČTVRTEK 13 - 19 hod, PLZEŇ - Slovany, Sladkovského 5 - otevřeno STŘEDA 13 - 19 hod, pondělí a pátek - terapie dle dohody

Flatazor CROCKTAIL adult large breed - 10kg

 
  • 1 z 2
 

CROCKTAIL ADULT LARGE BREED –  Kompletní krmivo pro dospělé kočky velkých plemen

Dostupnost Na objednávku
970 Kč    
Kód produktu 2745
Kategorie Pro kočky
 

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Prestige a Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Prestige a Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

 

Přírodní antioxidanty : Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.

 

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (25% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové). Kukuřice. Pšenice. Živočišný tuk. Hrášek. Kukuřičný lepek. Jablečná vláknina. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Kachní tuk. Lněné semeno. Bobová vláknina. Dužina řepy. Pivovarské kvasnice. Rybí autolyzáty (0,5%). Výtažky z rostlin. Mořská sůl. Sladová pšenice. Frukto-oligosacharidy. Hydrolyzovaná chrupavka. Juka. Chondroitin sulfát. Glukosamin sulfát. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: Hrubý protein 31%. Hrubé tuky a oleje 16%. Surová vlákna 3,5%. Anorganická hmota 7%. Vápník 1,2%. Fosfor 0,85%. Sodík 0,44%. Draslík 0,41%. Hořčík 0,1%. Kyselina linolová 31,8 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 7,4 g / kg. EPA + DHA 0,06 g / kg. Lysin 19,9 g / kg. Metionin 5,7 g / kg. L-karnitin 50 mg / kg. Taurin 1320 mg / kg. Měď 17 mg / kg. Zinek 115 mg / kg (z toho chelát zinku 24 mg / kg). Mangan 73 mg / kg. Jod 1,4 mg / kg. Selén 0,5 mg / kg (z toho organický selén 0,06 mg / kg). Vitamin A 13200 UI. Vitamin D3 1200 IU. Vitamin E 120 UI. Vitamin B1 72 mg / kg. Vitamin B2 3,4 mg / kg. Kyselina pantothenová 10,5 mg / kg. Vitamin B6 4 mg / kg. Vitamin B12 0,018 mg / kg. Vitamin PP 39 mg / kg. Biotin 1,2 mg / kg. Kyselina listová 2,3 mg / kg. Cholinchlorid 4200 mg / kg. Metabolizovatelná energie 3918 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Informace: Spotřebujte nejlépe do data uvedeného mezi registračním číslem a číslem výrobní šarže na zadní straně obalu. 

Instrukce: Podávejte krmivo CROCKTAIL adult 8+ sterilized  při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte své kočce dostatečný přísun vody.

Skladování: pro uchování kvality krmiva CROCKTAIL, uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.