Prodejny: BEROUN - Závodí, Lidická 148 - otevřeno ÚTERÝ a ČTVRTEK 13 - 19 hod, PLZEŇ - Slovany, Sladkovského 5 - otevřeno STŘEDA 13 - 19 hod, pondělí a pátek terapie dle dohody OD 24.12. DO 4.1. BUDOU OBĚ PRODEJNY UZAVŘENY

Muesli s ovocem ořechy jogurtem a syrovátkou 500 g

 
 

Obilná příloha s ovocem, ořechy, jogurtem a syrovátkou.
Lahodná pochoutka pro B.A.R.F.

Dostupnost Momentálně nedostupné
76 Kč    
Kód produktu 1958
Značka Dromy
Kategorie Doplňky stravy DROMY
 

Složení:
ovesné a žitné vločky, syrovátka sušená, jogurt sušený, konopné, dýňové, sezamové, lněné, slunečnicové semínko, kokos plátky, Salvia hispanica, sušená jablka, hruška, banán, goji - kustovnice čínská.

Obilné vločky s ovocem a ořechy a syrovátkou obsahují cenné látky - sacharidy, minerální látky, rostlinné bílkoviny, esenciální mastné kyseliny, vitamíny a vlákninu. 
Žitné vločky je odolná obilnina, obsahující významné vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, vitamin E, K, biotin, kyselinu listovou, flavonoidy. 
Minerály a stopové prvky: vápník, hořčík, fosfor, draslík, měď, železo, mangan, selen, křemík, zinek.
Ovesné vločky, jsou zdrojem velice kvalitní vlákniny, která podporuje pasáž zaživatiny, blahodárně působí na střevní peristaltiku. 
Jsou i bohatým zdrojem vitaminu E, flavonoidů a křemíku, který se podílí na tvorbě pojivové tkáně, kůže a kvality srsti a drápů a lecitin důležitý energetický zdroj pro svaly a mozek.
Sušený jogurt a syrovátka patří mezi lehce stravitelné tzv. komplexní bílkoviny, obsahující vitaminy B1, B2,B6, B12, C, E, minerální látky - draslík, sodík, zinek, niacin, biotin, hořčík, fosfor.
Ořechové plody bez slupek, jsou bohaté na omega 3 a omega 6 esenciální mastné kyseliny. Jsou také bohatým zdrojem vitaminů, minerálů, stotopových prvků a aminokyselin, z dalších látek: koenzym Q10, sezamol, resveratrol, chlorofyl, lecitin, fytin.

Všechny látky mají pozitivní vliv na imunitní, oběhový, nervový, hormonální, reprodukční systém a energetický metabolismus. 

Kombinace obilných vloček a ovoce, olejnatých plodů a syrovátky se osvědčila jako vhodná příloha v denní krmné dávce psů krmených syrovou stravou B.A.R.F.

Hmotnost 0.5 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.